Nasz personel

Zespół lekarzy

lek.stom.  Urszula Godlewska-Tomaszewska

specjalista I stopnia stomatologii ogólnej z wieloletnim stażem, właściciel kliniki Prestige Dental. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała na Akademii Medycznej w Białymstoku.  Posiada bardzo bogate i wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w renomowanych klinikach stomatologicznych Białegostoku i Warszawy. Uczestnik wielu kursów specjalistycznych min. Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz na Uniwersytecie im. Goethego we Frankfurcie nad Menem, gdzie na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Biegle włada językiem angielskim i rosyjskim. W klinice zajmuje się m.in implantologią, chorobami stawu skroniowo - żuchwowewgo.

lek.stom. Damian Kamiński

absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym. Staż podyplomowy odbył w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie gdzie zdobył niezbędne umiejętności praktyczne i teoretyczne. Egzamin Państowy Lekarsko-Dentystyczny zdał z wynikiem bardzo dobrym, zająłem 5. miejsce w Polsce. Jest członkiem Towarzystwa Młoda Stomatologia, brał udział w licznych konferencjach takich jak: „SuPer Dental Meeting” czy „ALL-DENTE czyli holistyczne leczenie w stomatologii”, jak również ukończył kursy praktyczne organizowane m. in. przez firmę GC oraz ONE Dentsply. Lubi pracować z pacjentami dorosłymi oraz ma bardzo dobre podejście do dzieci. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i stara się pomóc w jak najlepszy, profesjonalny sposób. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz chirurgią stomatologiczną w tym stomatologią dziecięcą.


dr n. med. Dorota Łukasiewicz

specjalista ortodoncji, absolwentka Uniwesytetu Medycznego w Lublinie. Pracę doktorską obroniła w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej UM w Lublinie. Specjalizację w dziadzinie ortodoncji uzyskała w Zakładzie Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uczestniczka wielu polskich i zagranicznych kursów z dziedziny ortodoncji. Z zainteresowania historyk sztuki, Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.


lek.stom. Katarzyna Matuszczyk

specjalista II stopnia chirurgii stomatologicznej, z wieloletnim stażem zawodowym, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Posiada bogate doświadczenie zawodowe zw dziedzinie chirurgii szczękowej. Specjalistka w usuwanie ósemek i zębów zatrzymanych oraz ekstrakcjai zębów wielokorzeniowych. Dr Matuszczyk jest autorką publikacji w Dental Medical Tribune


lek.stom.  Emilija Markevič

absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wydział Lekarsko-Dentystyczny. Była członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii i Towarszystwa Młoda Stomatologia, brała udział w licznych konferencjach, szkoleniach oraz warsztatach z różnych dziedzin stomatologii. W pracy najważniejszy jest dla niej komfort pacjenta. Do każdego podchodzi indywidualnie z odpowiednim nastawieniem, słucha jakie są jego oczekiwania i stara się zaproponować jak najlepsze rozwiązanie. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i wybielanie zębów, endodoncji, stomatologii dziecięcej oraz chirurgii.


dr n.med. Maria Preiskorn - Rynkiewicz

dr nauk medycznych, specjalista w dziedzinie peridontologii i implantologii. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, uzyskując tytuł lekarza stomatologa.W 2004 r. uzyskała tytuł specjalisty periodontologa nadany przez Centralną Komisję Medyczną w Łodzi oraz tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W latach 2004-2013 Kierownik Poradni Periodontologii Mazowieckiego Centrum Stomatologii na ul. Nowy Zjazd w Warszawie. Tytuł implantologa uzyskała na Uniwersytecie im. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Autorka wielu publikacji i wystąpień naukowych w kraju i za granicą. Współorganizatorka wielu szkoleń dla lekarzy i asystentek z dziedziny periodontologii i implantologii.


lek.stom.  Elżbieta Lach - Radziszewska

konsultantka chirurgiczna, specjalista II stopnia chirurgii stomatologicznej. Wielotenie doświadczenie zdobyła w kliniach stomatologicznych w Warszawie, m.in w Enel Med, Wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgicznych. Posiada wiloletnie doświdczenie w chirurugii stomatologicznej, leczy nabardziej skomplikowane przypadki chirurgiczne. Uczestniczka wielu kursów specjalistycznych. Pacjenci, których leczyła Pani doktor mówią : "Nie wiedziałem, że mozna tak sprawnie i w zasadzie bezbolesnie usunąć ósemkę".

 

lek.stom.  Małgorzata Szopa

lekarz stomatolog z wieloletnim stażem zawodowym, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (wcześniej WAM) z 1992 roku. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w gabinetach i klinikach stomatologicznych Warszawy i Legionowa. Posiada niebywałe predyspozycje do pracy z dziećmi oraz szczególnie wymagającymi pacjentami. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym, protetyką oraz szeroko pojętą stomatologią estetyczną. Systematycznie podnosi swoją wiedzę na kursach i szkoleniach specjalistycznych. Dr Szopa stara się, aby wizyta w klinice stomatologicznej była dla pacjenta jak najmniej stresującym przeżyciem.